Reth nesh

Home / Reth nesh

Ne jemi nje Agjensi Udhetimi e apasionuar me vizionin per te krijuar eksperiencen me te mire dhe te paharruar per klientet tane.

British Travel Albania eshte agjenti juaj me I sigurt i udhetimeve Brenda dhe Jasht Shqiperise. British Travel Albania ju ploteson te gjitha nevojat qe keni , informacion ekzakt per cdo gje , ekperience unike , siguri dhe komoditet.
British Travel Albania ju siguron nje sherbim te plote per individet, bizneset apo ata qe planifikojne te kryejne pushimet Jashte dhe Brenda Shqiperise . Ne ju ofrojme fluturime ne shume shtete te botes me cmime nga me te arsyeshmet , paketa te ndryshme turistike psh “ALL INCLUSIVE” ne Turqi , Greqi , Mal te ZI , Kroacietj, ofertat me te mira per udhetimet me te bukura me Krocere , gjithashtu ne ju ofrojm rezervime ne kohe reale per hotele dhe makina me qira te cilat I gjeni te Sherbimet tona. Ne ofrojme paketa cift , familjare si dhe individuale, udhetime per takime pune apo muaj mjalti.
British Travel Albania eshte e dedikuar dhe apasionuar per tu sherbyer me besueshmeri dhe eficience te gjithe klienteve te saj. Tek ne mund te perfitoni oferta me ulje per fluturime tuaja ne te gjithe boten dhe mund te planifikoni pushimet qe keni enderuar gjithmone. Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne cdo moment per cdo gje ne faqen tone te Kontaktit.
British Travel Albania miku juaj me I mire.

Travel . Tours . Adventure

Perse ne?


Pushime Familjare

Pushimet familjare me mira me cmimet me te arsyeshme dhe ofertat me te pabesueshme i gjeni vetem te British Travel Albania. .  Prenotoni tani ne Early Booking dhe perfitoni ulje nga me te mirat. Mjafton te na thoni destinacionin dhe punen tjeter e bejm ne per ju.

Makina me Qera

Makina me qera per kedo qe ka nevoje per nje mjet te shpejt. Cmime te arsyeshme duke nisur nga 20$. Klikoni ketu per kontakt te menjehershem duke na cuar nje email per rezervim ose cdo lloj informacioni qe kerkoni

Krocere

Udhetoni me Krocere dhe beni pushimet ne vendet me pikante , te perzgjedhura posacerisht per ju. Neve ju ofrojm cmimet me konkuruese ne treg. Ju garantojm qe sdo ngeleni te zhgenjyer.


Guida&Paketa turistike

Guida dhe paketat turistike me te mira  per ju vijn vetem nga British Travel Albania . Vizitoni vendet me pikante dhe te bukura te Europes dhe mbare botes . Guidat dhe paketat vijn me ofert ekstra vetem per ju ne Early Booking .

Bileta

Biletat me cmimet me te mira ne treg i gjeni vetem  te British Travel Albania. Ne bashkepunim me partener tane te udhetimit , ne kohe rekord ju do gjeni ofertat ne mbare boten. Rezervoni tani dhe perfitoni ulje nga Early Bookings.

Hotelet

Hotelet me mira me cmime te arsyeshme i gjeni vetem te British Travel Albania. Duke nisur nga 3* , 4* dhe 5*.  Prenotoni tani ne Early Booking dhe perfitoni ulje nga me te mirat. Mjafton te na thoni destinacionin dhe punen tjeter e bejm ne per ju.
0
Happy Customers

0
Amazing Tours

0
In Business

0
Support Cases