Sherbimet

Home / Sherbimet

Sherbimet


Pushime Familjare

Pushimet familjare me mira me cmimet me te arsyeshme dhe ofertat me te pabesueshme i gjeni vetem te British Travel Albania. .  Prenotoni tani ne Early Booking dhe perfitoni ulje nga me te mirat. Mjafton te na thoni destinacionin dhe punen tjeter e bejm ne per ju.

Makina me Qera

Makina me qera per kedo qe ka nevoje per nje mjet te shpejt. Cmime te arsyeshme duke nisur nga 20$. Klikoni ketu per kontakt te menjehershem duke na cuar nje email per rezervim ose cdo lloj informacioni qe kerkoni

Krocere

Udhetoni me Krocere dhe beni pushimet ne vendet me pikante , te perzgjedhura posacerisht per ju. Neve ju ofrojm cmimet me konkuruese ne treg. Ju garantojm qe sdo ngeleni te zhgenjyer.


Guida&Paketa turistike

Guida dhe paketat turistike me te mira  per ju vijn vetem nga British Travel Albania . Vizitoni vendet me pikante dhe te bukura te Europes dhe mbare botes . Guidat dhe paketat vijn me ofert ekstra vetem per ju ne Early Booking .

Bileta

Biletat me cmimet me te mira ne treg i gjeni vetem  te British Travel Albania. Ne bashkepunim me partener tane te udhetimit , ne kohe rekord ju do gjeni ofertat ne mbare boten. Rezervoni tani dhe perfitoni ulje nga Early Bookings.

Hotelet

Hotelet me mira me cmime te arsyeshme i gjeni vetem te British Travel Albania. Duke nisur nga 3* , 4* dhe 5*.  Prenotoni tani ne Early Booking dhe perfitoni ulje nga me te mirat. Mjafton te na thoni destinacionin dhe punen tjeter e bejm ne per ju.Krocere


Bileta